תקנון ותנאים

ברוכים הבאים לאתר IDEAS www.ideas-buy.com (להלן – האתר ) איידיאס  מודה לך על שבחרת לקנות באתר האינטרנט שלה.
אתר זה מופעל ומנוהל על - ידי איידיאס יצור ויבוא בע"מ מרחוב אריה שנקר 26 קרית אריה פתח תקוה  , לכל שאלות הקשורות לאתר האינטרנט תוכל ליצור קשר עם מרכז שירות הלקוחות.
מסמך זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך הוא מתייחס באופן שווה לבני שני המינים.
 
תנאי השימוש באתר – רכישת שירותים וקבלת מידע
כל הרוכש שירותים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל מידע באמצעות האתר ו/או מי שגולש באתר ומשתתף בפעילות המוצעת באמצעות האתר מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים לכתוב בו.
רשאי לקנות באתר כל אדם מעל גיל 18 שנים, המחזיק כרטיס אשראי בתוקף על שמו.
 
הזמנתו של הרוכש לקבלת שירותים תתקבל בתנאי שנתמלאו הנ"ל
א. ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי של הרוכש
ב. המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי
ג. המען בו יש לספק את השירות נמצא במפת החלוקה של החברה
 
מדיניות שירותים ומחירים וביצוע הזמנה
המחירים באתר כוללים מע"מ ואינם כוללים דמי משלוח.
באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות, התמונות נועדו להמחשה בלבד. ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים, משתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט וזאת לאחר שהתרשם ממנו וממחירו, המשתמש יכול לשנות כמויות, להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת. בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך תשלום ואישורה.
ישנם מוצרים שעקב רגישותם (אריזה או רגישות החומר לחום וכו') לא נשלחים בהזמנות אינטרנט אלא נמכרים בחנות או לאיסוף עצמי בלבד.
במקרה שבוצעה הזמנה למוצרים המוצגים באתר והתברר כי אחד או יותר מהמוצרים אזל, ישלחו הפריטים אשר במלאי ועל המוצר שאזל יקבל הלקוח זיכוי.
איידיאס  רשאית לשנות באתר את מחיר המוצרים מעת לעת ללא הודעה ולשיקול דעתה הבלעדית.
 
תשלום בגין השירותים
התשלום באתר רק באמצעות כרטיסי אשראי בתוקף, שהונפקו על ידי אחת מחברות כרטיסי אשראי הפועלות בישראל. כל עוד הם מאפשרים ביצוע תשלומים באינטרנט ,בהתאם לכרטיס האשראי שלך. בנוסף לכרטיס אשראי תקף, כאמור, חייבת להיות לך תעודת זהות ישראלית או דרכון בתוקף.
התשלום מתבצע דרך האתר בלבד באמצעות מערכת סליקה ממוחשבת, ללא ריבית, בהתאם לגובה הקנייה, ותנאי המשלוח.
איידיאס  אינה מחייבת את כרטיס האשראי לפני המצאות המוצרים במלאי ולכן העסקה אינה מאושרת באופן סופי עד שללקוח תשלח חשבונית בדואר אלקטרוני. במידה והמוצר/חלק מהמוצרים לא קיימים במלאי הלקוח לא יחויב עבורם.  

סוגי משלוח ומועד אספקה
לאחר ביצוע ההזמנה אנו נעשה את המיטב שהמשלוח יגיע אליכם בדרך המהירה והיעילה ביותר, שליחי איידיאס  אינם חוסכים במאמץ כדי לספק את ההזמנה בתחום השעות המבוקש שנקבע בהזמנה. מוקד שירות הלקוחות של האתר ישתדל לעדכן אתכם בכל מקרה של שינוי במועד האספקה. במקרה שמועד האספקה יהיה שונה (מוקדם או מאוחר) מהמועד המועדף הנקוב בהזמנה.
איסוף עצמי  - מוצרים החורגים מתנאי המשלוח ומוצרים רגישים הדורשים תנאי שימור ניתנים לרכישה באיסוף עצמי או בחנות ובכפוף למלאי- מוצרים אלו מופיעים באתר ומסומנים כ"איסוף עצמי", לאחר ביצוע הזמנה יש להמתין עד לאישור טלפוני/דואר אלקטרוני שהזמנתכם מוכנה לאיסוף וכל המוצרים במלאי.
באיסוף עצמי הלקוח אחראי לוודא תקינות וטיב ההזמנה בעת מסירת החבילה בחנות איידיאס 
משלוח עד הבית לכל חלקי הארץ, כולל מושבים, יישובים וקיבוצים - 40 ש"ח , הזמנה בסכום של מעל 400 ש''ח משלוח חינם , משלוח יסופק עד 7 ימי עסקים (בתקופות חגים ומועדים חריגים עד 10 ימי עסקים).
מוסכם ע"י המזמין כי בכל מקרה של עיכוב במשלוח ע"י כוח עליון מסיבה שאינה תלויה באתר או במי מעובדיו, מוותר המזמין מראש על כל טענה או תביעה כנגד האתר וכי ידוע למזמין כי לאתר הזכות הבלעדית לבטל את העסקה שבוצעה ולהשיב את הכספים ששולמו אם שולמו למזמין.

ביטול העסקה
ניתן להחזיר פריטים בתנאי שלא בוצע בהם שימוש, באריזתם המקורית בלבד. ההחזרה תתבצע בחנות איידיאס  אריה שנקר 26 קרית אריה פתח תקוה . לא ניתן להחזיר באמצעות שליח/דואר.
הזמנות שבוצעו באתר ניתנות לביטול עד 12 שעות מרגע ההזמנה ובתנאי שלא נארזו ונמסרו לחברת השליחויות.
למען הסר ספק, האחריות על החלפה או החזרת מוצר מוטלת עליך בלבד. בכל מקרה לא יינתן זיכוי עבור דמי המשלוח.

 פרטיות רוכש השירותים ואבטחת האתר
פרטי הלקוח מאובטחים ולא יועברו לצד ג שלא לצורך השימוש באתר.
הרכישה באתר מותנית ברישום מלא הכולל את כל המידע המפורט בשדות החובה בטופס ההרשמה ללא השלמת התהליך במלואו זה לא ניתן לרכוש באתר.
בעת ההרשמה תתבקש למסור, בין היתר, פרטים אישיים ( כגון שם, מספר תעודת זהות, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, וכו'),הנך מתבקש למסור פרטים מדויקים בלבד.
  בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ"ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.
החנות תהא רשאית לשלוח למבצעי הפעולות דואר אלקטרוני או מסרון ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים, עדכונים ומידע פרסומי כזה או אחר של החברה.

אחריות
איידיאס  אחראית לספק מוצר תקין ללקוח, אם אתה פתחת את המוצר ו/או השתמשת בו לא תוכל להחזירו, אלא אם המוצר פגום.
מוצרים שלא באריזתם המקורית לא יתקבלו.
התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי ייתכנו הבדלים ושינויים בין המראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות
בכל מקרה חבות החנות, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצרים הנזכרים בסעיף זה לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר/השירות שהוזמנו ע"י הרוכש.

שירות לקוחות
נשמח לעמוד לשירותכם  במרכז ההזמנות ושירות הלקוחות בטלפון 03-9248336 בימי א-ה בין השעות 09:00 – 16:00 .
או בפקס: 039248013
ובדואר אלקטרוני yoel@ideas-buy.com
 
מוזמנים לבקר בחנות שלנו – אריה שנקר 26 קרית אריה פתח תקוה  אשר עומדת לרשותכם 5 ימים בשבוע בין השעות: א-ה 09:00-17:00 .
 
בברכה ובהצלחה 
צוות איידיאס .


תקנון - הטבה ללקוחות Pepper למימוש באתר IDEAS-BUY

Pepper מקבוצת בנק לאומי לישראל בע"מ ("Pepper") מאפשר לך, בעל חשבון בנק ב- Pepper, לקבל הטבה למימוש באתר "IDEAS" בכתובת https://ideas-buy.com/ / ("אתר IDEAS"), בכפוף לתנאים ולהוראות כמפורט להלן:

1.התנאים לקבלת ההטבה למימוש ברשת יקבעו על ידי Pepper לפי שיקול דעתו, והם באים בנוסף ומבלי לגרוע מהוראות התקנון ומדיניות הפרטיות של Pepper והתנאים המופיעים באתר IDEAS.

2.מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל וכל עוד לא נקבע אחרת על ידי Pepper, לקוח, בעל חשבון בנק ב- Pepper ("לקוח"), אשר בבעלותו כרטיס אשראי/דביט Pepper ("כרטיס Pepper") יהיה זכאי לקבלת ההטבות הבאות: מעיל סופטשל צבאי בצבע ירוק/ שחור במחיר  110 ₪ (בשווי 150 ₪) כולל דמי משלוח ("ההטבה"), לאחר הזנת קוד קופון באתר האמור אשר יופיע בפיד של אפליקציית Pepper ("קוד קופון") ובלבד ששילם באמצעות כרטיס Pepper.

  1. תקופת המבצע במסגרתה יוכל לקוח לקבל את ההטבה הינה החל 8.1.23 עד 28.2.23 בכפוף למלאי המידות הקיים באתר. ("תקופת המבצע").

4.ההטבה הינה אישית ואינה ניתנת להעברה.

5.ללא כפל מבצעים

6.Pepper יהיה רשאי, בכל עת, לקצר ו/או להפסיק את שיתוף הפעולה בקשר עם קבלת ההטבה עם IDEAS, אף בטרם הסתיימה תקופת המבצע, וכל זאת לפי שיקול דעתו המוחלט והבלעדי.

7.האחריות לאספקת המשלוח מוטלת על IDEAS, ועליה בלבד.

8.מובהר, כיPepper  אינו אחראי לטיב השירות ו/או המשלוח ו/או המוצרים שיסופקו על ידי IDEAS ו/או תקלות מכל מין וסוג שהוא שייגרמו על ידה.

9.Pepper ו יהיה פטור מכל אחריות בגין כל נזק, הפסד, הוצאות ותשלומים העלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, עקב אי קבלת ההטבה. מובהר, כי בכל מקרה תוגבל אחריות  Pepper /או מי מי מטעמו , לסכום ההטבה בפועל שהיה זכאי הלקוח לקבל מ – Pepper.

10.מבלי לגרוע מהאמור לעיל, האחריות בדבר המוצרים, מכירתם, אספקת המשלוחים ומתן השירות בקשר עם המוצרים ו/או המשלוחים מוטלת על  IDEAS.

11.ידוע לי ואני מסכים, כיPepper  עשוי לשנות את תנאי תקנון זה, לרבות הוספת הוראות חדשות, וזאת בכל עת וע"פ שיקול דעתו הבלעדי. הוראות התקנון המתוקן יחייבו את המשתתפים מיום פרסום התקנון המתוקן.

12.שירות הלקוחותPepper  בטלפון 8988* ובצ'אט בשעות הפעילות

13.בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה כל שהיא בין הוראות תקנון זה לבין פרסומים אחרים בדבר ההטבה, לרבות באתרי אינטרנט שונים ו/או בעיתונים ו/או במודעות, תגברנה הוראות תקנון זה לכל דבר ועניין.

14.הדין החל על המבצע ועל תקנון זה ועל כל הנובע מהם יהיה הדין הישראלי בלבד ולבתי המשפט המוסמכים בתל אביב יפו תהיה הסמכות הבלעדית לדון בכל תביעה בקשר אליהם.

15.לפניות בנושא נגישות אנא צרו קשר עם רכז הנגישות, רן גבריאל, ran.gavriel@pepper.co.il, 076-88-58165


 
x

#{title}

#{text}

#{price}