אודותינו


מי אנחנו ולמה אנחנו?
בעולם העסקי יש משמעות אדירה לתפיסת המותג על ידי הלקוחות והעובדים. אך גם בעולם העסקי אין תחליף לתחושת הערך – להיות חלק ממותג מצליח, לקבל מוצר ממותג שהושקעה בו מחשבה והתאמה אישית, איכות, שימושיות, שייכות, ערך – כל אלו מרוממים אותנו כבני אדם. זו המטרה שאנו רואים לנגד עינינו כשאנחנו מקבלים את הבריף מהלקוח. 
איכות, חדשנות, ייחודיות ושירות הם ערכי המותג של חברת איידיאס ואלו הם הערכים על בסיסם אנו פועלים בתחום מוצרי הפרסום והקד"מ למעלה מ 20 שנה.  
שורשי החברה נטועים עמוק בתעשיית הנייר בישראל – בחברת דפתר המיתולוגית – וכיום אנו מספקים פתרונות ממותגים כוללים למגוון לקוחות. 
הצוות ב IDEAS מתמחה במתן מענה יצירתי, ייחודי ושימושי לצרכי הלקוחות תוך שימת דגש על איכות המוצרים ומקצועיות השירות.
חברת איידיאס ממוקמת בקרית אריה פתח תקווה במפעל בשטח של 770 מטר רבוע, עם מגוון מכונות שמעניקות פתרון יצור ברמה גבוהה עם זמן יצור קצר.
חברת איידיאס הינה משווקת מורשית של משרד הביטחון והינה המשווקת הבלעדית של מוצרים כמו סופטשל א', סופטשל ב', כפפות, כובע פליז, חמצוואר ומעיל פליז המאושרים על ידי משרד הביטחון והצבא.       
 אנו פועלים שנים ארוכות בשיתוף עם הצבא והחיילים לטובת הסתגלות טובה יותר ושירות קל יותר ככל האפשר של המתגייסים והמשרתים בצבא. כל זאת על מנת לתת ולעזור לחיילים והלוחמים ששומרים עלינו יום ולילה.
x

#{title}

#{text}

#{price}